Taşı24 ile tanışmaya hazır mısın?

Nakliyat sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getiren Taşı24, taşınması gereken eşyaları istenilen konuma hızlı ve kolay bir şekilde taşımaya yardımcı olur.
Ofis veya ev taşınmasında eşyaların için ihtiyaç duyduğun büyüklükteki aracı pratik bir şekilde seçebilir, taşınmayı uygun ve sabit fiyat ile yapabilirsin. Üstelik Taşı24’ün sunduğu garanti ile eşyalarının her zaman güvende olduğunu bilirsin.
Taşı24 ile sen nereye eşyaların hemen oraya

Yeni Nesil Taşımacılık

Taşı24, ev ve ofis taşınmasının yanı sıra yapı marketten yaptığın alışverişlerde de anında çağırabileceğin araçlar sunuyor. Canlı takip özelliği sayesinde tüm taşınma sürecinin takibini kolaylaştırıyor. Her zaman ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ile de taşınmanın her anında ve sonrasında destek oluyor.
Kullanıcı Yorumları
Sen Nereye Eşyaların Hemen Oraya
Özgür Özen
Taşı24 Kullanıcısı
"İnternetten güvenilir nakliye firmalarını nereden bulurum derken Taşı24 firmasıyla karşılaştım. Mobil uygulamaya üye oldum ve gereksinimlerimi girdim. Yarım saat içerisinde nakliyeci kapıma geldi ve profesyonel bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum."

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

HEMEN TEKLİF AL