Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma, yükleme, araç çağırma ve daha birçok konu hakkında sorularınızı cevaplıyoruz!

TAŞI24 hizmeti nedir?

TAŞI24, operatörü aramadan, web sitesinden veya iOS ve Android uygulamaları üzerinden kolayca nakliye aracı çağırmanı ve eşya taşımanı sağlayan bir hizmettir.

TAŞI24’ten araç çağırmak için üyelik gerekli mi?

Evet, TAŞI24 üzerinden taşıma talebinde bulunman için sadece telefon ve mail bilgilerini girerek hızlıca üye olabilirsin. Anında Mini, MIDI, MAXI, Large, Damper veya TIR araçlarından dilediğini çağırabilir ve taşıma fiyatını önceden öğrenebilirsin.

Taşı24'ün avantajları nelerdir?

Nakliye aramanın en hızlı ve kolay yolu TAŞI24 sayesinde ihtiyaç duyduğun büyüklükteki aracı pratik bir biçimde seçebilir, yolculuk maliyetini önceden görebilir ve ödemeni nakit veya kartla yapabilirsin. Mesafeden bağımsız uygun ve sabit fiyat garantisi sunan TAŞI24’ün deneyimli ve profesyonel ekipleri tarafından gerçekleşecek taşıma işleminle ilgili detaylı bilgileri uygulama üzerinden takip edebilirsin.

Neden TAŞI24 kullanmalıyım?

Aracısız ve hızlı bir nakliye hizmeti sunan TAŞI24’ün 7/24 servisiyle ne zaman istersen anında taşınabilir ve tüm süreci canlı olarak takip edebilirsin. Üstelik taşınırken hayatını kolaylaştıracak ek hizmetlerden de sabit fiyat garantisiyle faydalanabilirsin.

Önceden rezervasyon yapmak mümkün mü?

Tabi ki yapabilirsin! Hem uygulamada hem de web sitesinde rezervasyonunu oluştururken taşınmak için dilediğin tarihi seçebilirsin.

Nasıl ödeyebilirim?

TAŞI24 uygulamasıyla ister kredi kartı ile ister nakit ödemeyi tercih ederek rezervasyonunu oluşturabilirsin. Ödemeni, taşıma sonrasında kredi kartıyla otomatik olarak veya TAŞI24 nakliye ekibine nakit olarak güvenli bir şekilde yapabilirsin.

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

HEMEN TEKLİF AL