Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması - Taşı24

Bir konumdan başka bir konuma taşınmak oldukça yorucu bir durumdur. Fakat bazen mecburiyeti beraberinde getirir. Eşyalarda herhangi bir hasar oluşmadan taşınması müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardan birisidir. Evden eve nakliyat işlemlerinde yöntemler çeşitlilik gösterebilir. Müşterilerin çoğu eşyalarının zarar görmemesi açısından asansörlü nakliyat işlemlerini tercih eder. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları da sürece ve kaliteye göre farklı yöntemler uygulamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri kendi içerisinde kategorilere ayrılabilir. Şehirler arası ya da şehir içi evden ve nakliyat hizmetleri mevcuttur. Ataşehir nakliyat hizmetlerinde yöntemler çok farklılık göstermez. Her firma kendi yöntemleri doğrultusunda evlerinize gelir ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirir. Eşyaların paketleme ve araca taşıma sırasında hasar görmemesi her firmanın öncelikli konusudur. Müşteri memnuniyetini uygun fiyatlama ile ölçen ya da tamamen kalite ile ölçen çeşitli firmalar mevcuttur. Ataşehir nakliye firmaları arasından seçim yapmak isteyen müşterilerin mağduriyet yaşamamaları için doğru yöntemler kullanarak aramalar yapmaları önerilir. Sigortalı ve güven veren bir firma ile anlaşmak müşteriler açısından memnuniyeti üst düzeye çıkaracaktır. Nakliye firmalarını seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da firmanın kurumsallığına dikkat edilmesi durumudur.

Taşı24 ile Ataşehir Nakliye ve Taşıma İşlemlerinizi Hızlıca Tamamlayın.

Taşı24 ile Ataşehir nakliye işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Taşı24 nakliyeciler, nakliye firmaları ile müşterileri birleştiren bir platformdur. Taşı24’ün mobil uygulamasını kolay bir şekilde indirerek Ataşehir nakliye hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Taşı 24 ile 7 gün 24 saat boyunca çalışmalar ekipler tarafından sürdürülür ve sigorta ile güvence altına alınabilir. Sipariş oluşturulduğu andan itibaren hizmet alan kişiler tüm taşıma ve yükleme süreçlerini canlı olarak takip edebilirler.İster parça taşıma olsun isterse evden eve taşıma olsun her süreçte Taşı24 müşterilerine yardımcı olur.

Ataşehir Ev Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Ataşehir Ev Taşıma Süreci Nasıldır?


Ev taşıma süreci dikkat gerektiren meşakkatli bir süreçtir.Bu süreçten pratik ve kolay bir şekilde ayrılmak için uzman lojistik firmalarından yardım alınması gerekir. Ataşehir ev taşıma süreci boyunca dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. 

  • Kaliteli nakliye seçimi : Ev taşıma sürecinde yapılması gereken en önemli nokta firmaların iyi seçilmesidir. 

  • Paketleme ve Listeleme : Ataşehir evden eve nakliye hizmetleri gerçekleştirilirken taşınacak olan eşyanın durumuna ve türüne göre paketlendirilmeler yapılması gereklidir.Eşyaların hassaslık durumu eşyaya göre çeşitlilik gösterir ve daha dikkat edilmesi gereken eşyalar mevcuttur. Ev ve ofis eşyaları arasında bazı eşyaların hassaslığına göre paketlemeler çeşitlenir. Nakliye sırasında araçta meydana gelebilecek kazaların önüne geçebilmek için doğru paketleme yapmak çok önemlidir.

  • Araç içerisindeki yerleşim : Araç içerisinde yapılan bazı hatalardan dolayı eşyalar zarar görebilir. Araca eşyalar yerleştirildikten sonra boşluklara çok dikkat edilmelidir ki eşyalar herhangi bir hasar görmesin.

  • Yerleştirme : Eşya taşıma süreci bittiğinde eşyaları indirme sürecine geçilir. Eşyalar indirilirken de çeşitlilikler mevcuttur çünkü asansör ve normal taşıma işlemine göre indirmeler yapılır. Eşyaları indirirken günlük yaşantıda bulunması gereken odaya konulmalıdır. Bu zaman yaratmak açısından önemlidir ve ikincil emeği gerektirmez.


Taşınma işlemi başlarda çok basit gibi görünse de aslında zorlayıcı bir işlemdir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmalar bu sürece çok dikkat ederler. Müşteriler tercih yaparken firmaların güvenilir olmasına dikkat etmelidir. Böylelikle bu maddelerden başlarına herhangi bir sıkıntı gelmez.


Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer?

 

Ataşehir evden eve nakliyat ne kadar sürer sorusu da günümüz dünyasında merak konusudur.. Nakliyat sürecini en kısa sürede halletmek diğer işlere odaklanmak açısından önem taşır. Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaları paketleme süresi ayrı, eşyaları araçlara taşıma süresi ayrı ve aracı istenilen istikamete götürme süresi ayrı hesaplanır. 


Evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek her firmanın hızına göre değişiklik gösterecektir. Genel olarak 2 ya da 3 saat içerisinde taşıma ve araca yükleme işlemleri tamamlanmış olur. Diğer işlemler için de konumdan konuma uzaklık faktörü etkilidir. 


Ataşehir Nakliye Hizmetleri Neleri Kapsar?


Ataşehir nakliye hizmetleri neler kapsar sorusu da merak edilen bir sorudur çünkü müşteriler taşıma işlemlerinde nelerin hizmete dahil olduğunu bilmek ister. Bu noktada her firmanın uygulayacağı genel yöntemler vardır. Ataşehir’de nakliye hizmetleri şu şekildedir: 

  • Eşyaların ambalajlanması

  • Eşyaların yüklenmesi ve boşaltılması

  • Eşyaların yerleştirilmesi hizmetini kapsar. 

Fiyatlar belirlenirken de bu hizmetlere göre hareket edilir. Müşteriler ek bir hizmet istediklerinde firmalara bildirirler ve fiyatta bu konuda anlaşmalar sağlanır. Nakliye hizmetleri kapsamında firmalara bazı bilgilerin doğru verilmesi gerekir. Nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmaların kaç adet eşyanın taşınacağını bilmesi gerekir. Eşya sayısı kadar ambalajlama yapılacağı için firmalar buna göre seçim yaparlar. Eşyaların zarar görmemesi açısından da eşyaların türünün belirtilmesi gerekir. Ambalajlama türleri de değişiklik gösterecektir ve eşyanın hassasiyet durumuna göre çeşitli paketlendirmeler yapılacaktır.


Ataşehir nakliye hizmetine ihtiyacı olan kişiler sorularının cevaplarını ve belirtmek istedikleri bilgileri tercih ettikleri nakliye firması ile konuşabilirler. 


Ataşehir Parça Eşya Taşıma


Ataşehir parça eşya taşıma, çoğu zaman parsiyel taşıma olarak da adlandırılır. Bir bakıma küçük eşya nakliyesi olarak da kullanılabilir. Normal bir ev boyutu yerine daha küçük parçaların taşınmasını isteyen kişiler olacaktır. Az miktardaki eşyalar alınıp güvenli bir şekilde araçlara yönlendirilir. 


Parça eşya taşıma hizmeti aynı zamanda daha ekonomik görülen bir yöntemdir. Çünkü parça eşya taşıma yönteminde birden fazla kişinin eşyası aynı anda aynı araçta taşınır ve böylelikle maliyet müşterilere daha az yansır. Müşteriler bunu tek başlarına yaptıklarında muhtemelen daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirler. Parça eşya transferleri şehir içi olabileceği gibi şehir dışı da olabilir. Parça eşyalar küçük olarak algılansa da bazen büyük eşyalar da parça eşyalar grubuna dahildir. Piyano, antika eşyalar gibi değerli eşyalar da parça eşya taşıma hizmetine dahildir. 

Parça eşyanın hangi türden olduğuna göre araçlar değişiklik gösterir. Bu yüzden kişilerin firmalara bildirim yapması gerekir. 


Ataşehir Ev Taşıma


Ataşehir ev taşıma işlemleri günümüz dünyasında çok fazla ihtiyaç duyulan işlemlerden birisidir. Ev taşıma sürecinde kişiler önem verdikleri eşyaların hassasiyet ile taşınmasına dikkat ederek firma seçimi yaparlar. Bu durumda yaşanabilecek olumsuzları göz ardı etmeyen firmaları seçmek de hayat kurtarır. 


Ev taşıma sürecinde öncelikle bir plan hazırlanmalıdır. Bazı ev taşıma süreçleri konuma göre veya firmanın çalışanlarına göre değişiklik gösterir. Ataşehir nakliye firmaları müşterilerine çeşitli yardımları sağlarlar. 


  • Nakliyat sözleşmesi: Nakliyat sözleşmesi de güvence için önemli bir adımdır. Sözleşme genel olarak iki tarafın uyumuna göre hazırlanır ve iki taraf imzalar. Sözleşme hizmeti göstermeyen firmalar ile çalışılmaması gerektiğinin altını çizmekte fayda var. 

  • Paketleme: Ev taşıma sürecinde eşyaların kaliteli paketlenmesi müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Paketleme esnasındaki kriterler firmadan firmaya göre farklılık gösterir. 

  • Yerleşim: Yeni eve taşınan eşyalar da müşterinin isteğine göre yerleştirilmelidir. 


Ataşehir Ofis Taşıma 


Ataşehir ofis taşıma işlemleri ev taşıma işlemleri kadar önem taşır. Ofis taşıma hizmeti genel anlamda ev taşıma hizmetine nazaran daha çok bilgi gerektirir. Bu işlemlerin tamamı her firma için uzman kişiler ile yapılmalıdır. Hizmet gerçekleşirken sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Güven açısından bu madde çok önemlidir ve müşteri memnuniyetini de beraberinde getirecektir. Ofis taşıma hizmetinin doğru firmadan alındığını bilmek önemlidir. Bu süreçte müşterilerin iyi bir araştırma yapması gerekebilir. 


Evdeki eşyalar benzerlik gösterse de ofisteki eşyalar işyerinin kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Her ofisin kendine göre belli başlı özellikleri vardır ve firmalar bu özelliklere çok dikkat etmelidir. Ataşehir lojistik firmaları bu konuda müşterilere çeşitli yardımlarda bulunacaklardır. Ataşehir’de birçok nakliyeci bulunur ve ofis taşımaları için firmalar arasından seçim yapmak önemli bir faktördür. 


Ataşehir Mağazadan Eşya ve Yük Taşıma


Ataşehir mağazadan eşya ve yük taşıma hizmetleri firmaların hizmet verme şekline göre değişiklik gösterir. Mağaza taşımacılık hizmeti, dikkat gerektiren bir konudur. Mağazalar çok çeşitli sektörlere hizmet verirler ve bu açıdan kullandıkları malzemeler de çeşitlilik gösterebilir. Mağazadan alınan eşyaların taşınması esnasında bu eşyaların hasar görmemesi firmaların geri dönüşümü açısından önem taşır. Birçok makineyi, evrak ve dosyayı taşımak dikkat gerektiren bir konudur. 


Mağazadan eşya ve yük taşıma hizmeti de şehir için ya da şehir dışı olarak ayrılabilir. Firmalara göre araştırmalar yapıp en doğru biçimde kişilerin kendi firmalarını bulması gerekir. 


Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadardır?


Ataşehir evden eve nakliyat ücretleri firmaların kendi iş yüklerine göre değişiklik gösterir. Evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken evlerin büyüklüğü, eşyaların miktarı ücrete dahil olacaktır. Ev ne kadar küçükse eşyalar da o kadar az olacaktır gibi bir durum var. Fakat bazen parça eşya taşımacılığında evleri büyük olan kişiler de az eşya taşıtmak isteyebilir. Bu nedenle firmalara doğru bilgiler verildikten sonra fiyatların alınması söz konusu olabilir. 


Ataşehir nakliyat sürecinde taşınacak eşyalara uygun araçlar seçilir. Araç seçimlerinde de fiyatların değişmesi mümkündür. Nakliye fiyatlarını öğrenmek için kriterlerine uyan firmalar ile müşterilerin iletişime geçmesi gerekecektir. 


Ataşehir Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti


Ataşehir uygun fiyatlı nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin doğru araştırmalar sonucunda uygun fiyatlara ulaşabilmeleri mümkündür. Doğru araştırma yapıldığında kişilerin kendilerine en uygun firmayı seçmesi mümkündür. Uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli firmaları bulmak dikkat gerektiren bir araştırmayı beraberinde getirir ve bu tür hizmetleri almak isteyen kişilerin bazı kolay kolileme işlemlerini kendilerinin yapması da önerilenler arasındadır.

Karşında Taşı24

Ne zaman, nerede nakliyata ihtiyacın olursa
Taşı24 anında yanında.

7/24 Taşıyoruz

Sen neyi, ne zaman taşımak istersen anında taşıyoruz.

Eşyaların Güvende

Taşıdığımız eşyaları sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Uygun Fiyat

Taşıma fiyatını anında öğrenebilir, ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsin.

Biz Hep Buradayız

Ne zaman yardıma ihtiyacın olursa müşteri hizmetlerimizle buradayız.

Canlı Takip

Taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirsin.

Profesyonel Ekipler

Alanında uzman kişilerden oluşan ekiplerden kaliteli hizmet alırsın.

Sürpriz Yok

Taşıma fiyatını sabitliyor. Sürpriz fiyatla karşılaşmanı engelliyoruz.

Ek Hizmetler

Taşınırken hayatını kolaylaştıracak ek hizmetlerden dilediğini seçebilirsin.

DOLDURUN, HEMEN ARAYALIM!

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

Hemen Gönder
Kullanıcı Yorumları
Sen Nereye Eşyaların Hemen Oraya
Özgür Özen
Taşı24 Kullanıcısı
"İnternetten güvenilir nakliye firmalarını nereden bulurum derken Taşı24 firmasıyla karşılaştım. Mobil uygulamaya üye oldum ve gereksinimlerimi girdim. Yarım saat içerisinde nakliyeci kapıma geldi ve profesyonel bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum."