Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması - Taşı24

Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması Taşı24, İstanbul'da faaliyet gösteren bir nakliye firmasıdır. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Taşı24, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, nakliye işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Eşyaların güvenliği için özel ambalajlama teknikleri kullanılmakta, modern araç filosu ile nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Taşı24, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunan bir nakliye firması olarak müşterilerinin tercihi olmaktadır.

Taşı24 ile Nakliye ve Taşıma işlemlerinizi Hızlıca Tamamlayın.

Beykoz evden eve nakliyat işlemleri yapılacağı zaman Taşı24 uygulaması olarak her şeyden önce müşteri memnuniyetini gözetilir. Hizmetler en öncelikli olarak bu doğrultuda devam ederken buna son derece dikkat edilir. Evden eve nakliyat Beykoz İstanbul ilinde ve ilçesinde güvenilir imkanlar sunuyor. Hizmet arayışında olan kişiler ile nakliye firmalarını buluşturan Taşı24’ün sektörde öncü bir uygulama olmasının sebebi müşterilere ve işe karşı gösterdiği değerdir. Taşı24 evinizi, ofisinizi taşımak istediğinizde ya da sadece yaptığınız alışverişlerle satın aldığınız mobilya ve benzeri eşyalarınızı güvenle evinize aktarılamasını istediğinizde ziyaret edebileceğiniz güvenilir bir uygulamadır. Güvenilir olan nakliye firmaları ile hizmet talep eden kişi ya da kişileri buluşturur. Taşı24 uygulaması içerisinden kolay ve hızlı bir şekilde firmaları sıralayabilir, dilediğiniz özellikleri barındıran tecrübeli şirketler arasından istediğinizi seçip seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Nakliye şirketleri ile eşya taşıma ya da ev ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen müşterileri dijital dünyada bir araya getiren uygulama sayesinde hangi nakliye şirketini seçmeliyim sorusu kolayca yanıt bulur. Beykoz ilçesinde yaşıyorsanız ya da bu ilçede yaşamayı düşünüyorsanız ve ev, eşya, ofis taşıtmak için bir nakliye firması arayışında isenız Taşı24 bu süreci sizler için basit ve hızlı hale getirebilir!

Beykoz Ev Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Beykoz Ev Taşıma Süreci Nasıldır?


İstanbul’un evden eve nakliye sektöründe Beykoz en önemli merkezlerden biridir. İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan ve yaşam ve iş hayatı için en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Beykoz küçük ama gelişmiş bir semttir. Beykoz nakliye için pek çok olanağı barındırır. 


Bu ilçe İstanbul kentinde olmasına rağmen şehrin kargaşasını yaşamadan hayatınızı sürdürebileceğiniz bir bölge olarak dikkat çeker. Pek çok ilçeye ulaşımın kolay olduğu bir bölgeye taşınmak isteyen ya da semt içinde ofisini ve evini taşımak isteyen kişiler için Beykoz gözde bir konumdur.

 

Beykoz Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer?

 

Beykoz semtinde taşımacılık hizmeti taşınacak eşyanın miktarına göre; ev eşyası nakliyesi , ofis taşıma ve parça  mobilya ve taşımacılığıdır. Taşınmanın yapılacağı mesafe miktarına göre ise şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve beykoz evden eve nakliyat, hizmetidir. Kurumsal ve de profesyonel nakliyat hizmetleri için kişiyle ve taşınacak eşyaya  özel çözümler sunulur. Beykoz nakliyat hizmeti şehir içinde yapılması istenen nakliyat çalışması aynı gün içerisinde tamamlanır. 


Şehirler arası yapılması istenen nakliye süresi de yakın şehirler için bir gün, uzak şehirler için ise iki ya da üç  gün içerisinde tamamlanır.  Doğru bir firma ile çalışıldığında taşınma  kolay bir şekilde tamamlanabilir. Çünkü  Beykoz ilçesi İstanbul’un oldukça gelişmiş ve gereken bütün imkanları barındıran bir ilçesidir. 


Evden eve ya da ofisten ofise taşınma işlemleri ortalama 1 iş günü kadar zaman alabilir. Ancak bu süreç evdeki eşyaların miktar ve durumuna göre değişkenlik gösterebilir.  Taşınma işlemlerinde paketleme uygulamaları ve montaj yapımı eşya taşıma hizmetinde en önemli kısımlarından biridir. 


Gerek ev eşyası taşınması sırasında gerek ise ofis eşya taşıma hizmetine devam edilirken mutlaka paketleme ve montaj desteğinin verilmesi istenir  Bu sebepten  bazı eşyaların taşınan yerde yeniden montajının yapılması gerekmektedir. Örneğin bir evde taşınmaya hazırlanacak çok fazla eşya varsa ya da çok fazla miktarda eşya varsa bu süreç 1 gün kadar sürebilir.

   

Beykoz Nakliye Hizmetleri Neleri Kapsar?

 

Beykoz evden eve taşımacılık firması olarak asansör ile taşımacılık ve sigortalı şehir içinde ya da  şehirler arası nakliyat hizmeti verilir. Beykoz Nakliyat, Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren  pek çok miktarda profesyonellik kazanmış deneyimli firma vardır. Beykoz evden eve nakliye uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunan pek çok firma vardır ve bu firmalar arasında seçim yapmak zor olabilir. 

Uygun fiyat garantili taşıma hizmeti sunan firmalar arasında sizlere layık eşyalarınızı kalite esaslı taşıyan bir firma seçeniz önemlidir. Yoğun çalışma temposuna rağmen güler yüz ve ilgili, memnun olacağınız tarzda hizmet veren bir firma seçmeniz önerilir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübeleri ile siz değerli müşterilere kaliteli taşıma hizmeti sunan firmalar vardır. 


  • Nakliyesi yapılacak eşyaların paketlenmesi (Hasar almayacak şekilde sarılması ya da hazırlanması)

  • Nakliye edilecek eşyaların sınıflandırılması ve  uygun olan araca yüklenmesi 

  • Eşya ya da eşyaların güvenli bir biçimde taşınılacak yere götürülmesi

  • Taşınan ev, ofis ya da eşyanın istenen adrese teslim edilmesi

  • Eşyaların teslimi sırasında hizmeti talep eden kişilerin talebine uygun yerlere bırakılması

  • Kurulum gerektiren elektroniklerin ve mobilyaların kurulumunun yapılması ( Firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir)

  • Eşyaların kullanıma hazır bir hale getirilmesi 


Beykoz Parça Eşya Taşıma

 

Beykoz nakliyat yani eşya taşıma hizmeti,  sektörünün en önemli bölümlerinden bir tanesidir. Bölgede nakliyat hizmetlerine olan istek her geçen gün arttığı için parça eşya taşıma hizmetleri olan talep de düzenli olarak artmaktadır. 


Özellikle özel araçla ile taşınamayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi büyük eşyaların taşınması için Beykoz parça eşya taşıma taşıma hizmeti için Beykoz'da nakliyat yapan firmalar talep edilmektedir. 


Parça eşya taşıma hizmeti çok büyük tecrübe ve tecrübe gerektirmektedir. En iyi Beykoz parça eşya taşıma hizmetin sağlamak amacı ile tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Taşı24’e ulaşmaktır.

 

Beykoz Ev Taşıma


Eşya gruplarını bazı durumlarda topluca kamyon, kamyonet, tır  ya da araç  üzerinde, bazen tek araç ile bazen de birden fazla eşyayı bir arada taşıma yöntemi ile parsiyel denen taşımacılık hizmetini yürütülür. Bununla beraber gerçekleşecek parça eşya taşıma faaliyetlerin de normale göre büyük bir makine parçasını ya da büyük bir fabrika ürününü, büyük boyuttaki bir tarım aletini istenilen noktaya parça eşya taşıma esasları doğrultusunda görmekteyiz. 


Tek parça olarak götürülene eşyaların genellikle trafik kurallarına uygun bir şekilde  taşınması şarttır. Araçlardan dışarıya taşmayacak ya da  yükseklik oluşturacak şekilde yüklenen eşyalar köprü geçişlerini ve alt geçitleri geçerken  problem yaratmayacak yüklemeler gerçekleştirilir. Aksi bir durumda araca yüklenen eşyalarınız aracın dışına taşar ve bu taşan kısım köprü geçişlerinde ve bazı yollarda ezilebilir, hasar görebilir ya da düşerek kaybolabilir. Bunların olmaması için dikkatli bir yükleme yapılması çok önemlidir. 


Beykoz Ofis Taşıma

 

Beykoz ofis taşıma için kurumsal bir taşınma uğraşırken, en iyi hizmet için taşınmak isteyen kişiler ile tanışmak ve tüm süreci planlamak için zaman ayrılmalıdır. En önemlisi sizin ve çalışacak taşınma ekibinin rahat olmasını ve ne olacağını tam olarak anladığınızdan emin olmaktır. Ofislerin taşıma durumunda her zaman farklı yaklaşımların ortaya çıktığını görmek mümkündür.


Bu ortamı oluşturan ve aynı zamanda bu düşünce çerçevesinde yaşam standartlarını güzelleştiren çalışmaları yapan ekipler müşterilerin yüzünü güldürür.  Özel şekilde geliştirilen  ofis taşıma yöntemleri ile eşyaları özel paketleme ile hazırlayıp öyle taşımak Beykoz nakliyat firmaları için ilk hedef olmalıdır. Özellikle ofis taşımacılığında malzemeleri uygulanan sigortalı nakliyat işlemlerinde de değişik bir yöntem uygulanabilir Çünkü bu yöntem ile  eşyalar daha hassas şekilde taşınması ve , daha uygun şekilde  olacağı belirlenen kurulum ve montaj gerçekleşmelidir.

 

Beykoz Mağazadan Eşya ve Yük Taşıma

 

Hacme olarak ya da ağırlığa bağlı  hassasiyet açısında ve mesafe bağlı olarak parça eşya taşıma fiyatları farklılık gösterebilir. Bu bakımdan ortalama bir fiyat söylemek çok doğru olmayacaktır. Farklı faktörlere göre fiyatlar belirlenmektedir. 


İstanbul parça eşya taşıma  hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için firma ile iletişime geçip bilgi almanız tavsiye edilir. Taşınması zor olacak olan ya da yüksek katlarda olan yerlerde asansörlü taşımacılık hizmeti verilir. Eğer eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız ya da çok yüksek katlarda oturuyorsanız siz de sansörlü parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. sensörlü parça eşya taşıma hizmeti ile taşınması zor ve araçların otopark sorunları gibi sebeplerden dolayı da kullanılmaktadır. Fakat asansörlü parça eşya nakliyesi yapılırken mevcut adresinizde merdivenlerin dar olmasından kaynaklanan sebeplerden dolayı da kullanılmaktadır. 


Bu yüzden siz de  bu fikre önyargılı yaklaşmak yerine asansörlü taşımanın kolaylığından yararlanabilirsiniz.  Birçok sebepten dolayı parça eşyalarınızı taşıtmak istiyor olabilirsiniz. İster eviniz ister ofisiniz isterseniz de çeyiz eşyalarınız için şehirlerarası parça eşya taşıma isteğiniz olsun bunu çözmek için bir nakliye firması ile çalışmanız gerekebilir. Türkiye’nin her noktasına eşyaların  taşınması gerçekleştirilebilir. 


Parça eşya nakliye fiyatları, eşyaların  hacmi, ağırlığı ve çeşidine  göre farklılık gösterir.  Bunun için ekspertiz yapılması da gerekebilir. Ardından araçta kaplayacağı yer ile birlikte bir fiyat sunulur. Sunulan fiyat parça eşyalar için en uygun fiyat teklifini bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kurumsal şehirlerarası parça eşya nakliyesi için Taşı24 her zaman yanınızda!


Beykoz Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadardır?

 

Beykoz evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde  en büyük faktörlerden  birisi eşyaların büyüklüğüdür. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre hangi nakliye arabasının kullanılacağı belirlenenie. Web sitesinden ya da mobil uygulamamızdan bu bilgilerinizi belirterek anında araştırma yapıp gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.Aynı ilçede örneğin Beykozun içindeki bir mahalleden bir diğer mahalle içerisine taşıyacağınız eşyalar için daha az ücret talep edilirken kent dışına ya da farklı bir noktaya taşınılması için çok daha farklı bir ücret istenebilir. Bu konuda net bir fiyat aralığı vermek yanlış olacaktır. 


Bir ev ya da ofis taşınacağı zaman fiyatlandırma hesabı yapılırken eşyaların kaçıncı kattan indirilip arabaya yükleneceği ve  kaçıncı kata götürüleceği taşınanların evi ya da ofisinin kaç  artı 1 olduğu nereden nereye aktarılacağı konuları üzerinde durulur ve tüm veriler toplanarak son bir ücret teklifi belirlenir. Beykoz evden eve nakliyat fiyatları  sunulacak tüm hizmetler dahil edilir. İsteğe bağlı bir şekilde sigorta da yapılabilir. Bu sayede eşya kaybı ve hasar riski en aza indirgenebilir. 


Beykoz Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti

 

Beykoz evden eve nakliyat işlemlerinde genellikle güven ortaya koyan korunaklı bir çalışmayı başarı ile gerçekleştiren firmalar vardır ve bu şirketlerden biri seçilebilir. Bunun yanı sıra eşya sahiplerinin istediği şartlar da memnuniyet verici şekilde en uygun fiyatlara taşınma imkanı sunulur. 


Nakliyat firmaları arasında en uygun ücret aralığını oluşturan İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak müşterilerimize her zaman ekonomik yönden kazanç sağlayan firma olma özelliğine sahiptir. Genel olarak araçların kullanmış olduğu yakıt miktarına bağlı şekilde  evden eve nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yeni araçlar kullanarak eşya sahiplerinin her durumda  daha uygun fiyata taşınmasına yardım edilir.

Karşında Taşı24

Ne zaman, nerede nakliyata ihtiyacın olursa
Taşı24 anında yanında.

7/24 Taşıyoruz

Sen neyi, ne zaman taşımak istersen anında taşıyoruz.

Eşyaların Güvende

Taşıdığımız eşyaları sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Uygun Fiyat

Taşıma fiyatını anında öğrenebilir, ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsin.

Biz Hep Buradayız

Ne zaman yardıma ihtiyacın olursa müşteri hizmetlerimizle buradayız.

Canlı Takip

Taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirsin.

Profesyonel Ekipler

Alanında uzman kişilerden oluşan ekiplerden kaliteli hizmet alırsın.

Sürpriz Yok

Taşıma fiyatını sabitliyor. Sürpriz fiyatla karşılaşmanı engelliyoruz.

Ek Hizmetler

Taşınırken hayatını kolaylaştıracak ek hizmetlerden dilediğini seçebilirsin.

FORMU DOLDURUN, HEMEN ARAYALIM!

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

Hemen Gönder
Kullanıcı Yorumları
Sen Nereye Eşyaların Hemen Oraya
Özgür Özen
Taşı24 Kullanıcısı
"İnternetten güvenilir nakliye firmalarını nereden bulurum derken Taşı24 firmasıyla karşılaştım. Mobil uygulamaya üye oldum ve gereksinimlerimi girdim. Yarım saat içerisinde nakliyeci kapıma geldi ve profesyonel bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum."