Göztepe Evden Eve Nakliyat Firması - Taşı24

Bir evden, bürodan veya benzeri bir yerden alınıp benzeri bir yere taşınan eşya olarak tanımlanan taşınma işlemi, kamuoyunda ve halk arasında taşımacılık ya da nakliye şeklinde adlandırılır. Bu süreci oluşturan ve takip eden bir uygulama olan Taşı24, yenilikçi bir yöntemle nakliyeci firma ile müşteriler arasında ara buluculuk yapar ve size en uygun firmayı bulur. İstanbul’un her yerinden nakliye şirketi bulabilen bu son teknoloji uygulama ile nakliye ve taşımacılık işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Göztepe semti de bunlardan biridir. Göztepe nakliyat ile istediğin bir başka semte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Taşı24 ile Nakliye ve Taşıma İşlemlerinizi Hızlıca Tamamlayın

Taşı24 kullananlar sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakliye ve taşınma işlemlerini halleder. Yapman gereken tek işlem gereken uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek ve üye olmak. Öte yandan, cebine uygun en iyi taşıma şirketine kolayca ulaşabilirsiniz. Buna ilave olarak, yapı marketten yaptığın alışverişlerde de anında çağırabileceğin araçlar bulunuyor. Her daim ulaşabileceğin müşteri hizmetleri ile de taşınmanın her anında ve sonrasında destek oluyor.

Göztepe Ev Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Göztepe Ev taşıma Süreci Nasıldır?


Ev taşıma sürecinde dikkat edilmesi gereken tüm faktörleri inceleyip takip eden Taşı24, bunun sonucunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlar. Bununla birlikte, sizi profesyonel nakliyat şirketleri ile buluşturur ve ev taşınma sürecini başlatır. Bu süreçte müşterilerin başını ağrıtan belirli unsurlar vardır. Bunlardan bazıları eşyaların zarar görmesi ya da kaybolması. Bundan dolayı seçeceğin nakliyat firması çok önemlidir ve bu unsurlara dikkat edecek, işinin ehli firmalar ile çalışmanı gerekir. İşte bu noktada Taşı24 devreye girer ve istediğiniz doğrultuda firmaları bulur. İstanbul’un her bölgesinden firmaları analiz edip bulan Taşı24, Göztepe nakliye için de en ideal şirketi bulur.

 

Göztepe Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer?


Müşteri memnuniyetini bir şirket politikası haline getiren Taşı24, müşteri sorunlarını ve sorularını gidermek için çalışır. Evden eve nakliyat sürecini sorunsuz ve en kısa zamanda tamamlamak için planlı bir şekilde hareket eder. Uygulamaya kaydolup süreci başlattığın zaman yarım saat gibi kısa bir sürede nakliye firması bulunduğun konuma gelir. Nakliyat yapacağın yerin mesafesi süreci etkileyen faktörlerdendir. Öte yandan, Göztepe evden eve nakliyat ekipleri genellikle şehir içi taşınma işlemlerinde standart 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitirmektedir.

 

Göztepe Nakliye Hizmetleri Neleri Kapsar?


Taşı24 size birbirinden farklı hizmetler sunar. Bunların içinden size uygun olan hizmeti seçip hızlıca nakliye işlemlerinizi halledebilirsin. Eşya kapasitesi, büyüklüğü ve çeşitleri gibi filtreleme işlemi sunan Taşı24, size en uygun firmayı bulup en hızlı şekilde nakliye işlemini başlatır. Göztepe nakliye hizmetleri şu şekildedir:


  • Eşya taşıma: Mini (500-750 KG) / Midi (2 Tona kadar) / Maxi (Yüksek hacimli eşyalar)

  • Ev ve ofis taşıma: Yüksek hacimli eşyalar

  • Yük taşıma: Large (Yüksek hacimli eşyalar) / Tır (24 – 27 Ton)

  • Özel araçlar: Damperli Göztepe Parça Eşya TaşımaBirden fazla farklı hizmetleri ile öne çıkan Taşı24, parça eşya taşıma hizmetinde de size en uygun taşıma şirketini bulup taşınma işleminizi başlatır. Bulunduğun konuma yarım saat gibi kısa sürede ulaşan profesyonel ekipler ile çeşitli büyüklükteki parça eşyalarını gönül rahatlığı ile taşıyabilirsin. Uygun fiyat aralıkları ile bu işlemi gerçekleştiren Taşı24, parça eşya taşıyan şirketler ile müşteriler arasında ara bulucu rolünü üstlenir. Bu sayede İstanbul’un her yerinden ve Göztepe evden eve parça eşya taşıma işlemlerinizi kolayca halledebilirsin.

 


Göztepe Ev TaşımaTaşı24 müşterileri profesyonel taşıma şirketleri ile buluşturur ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşınmasına yardımcı olur. Bunun için yapman gereken tek işlem Taşı24 uygulamasını akıllı telefonuna indirip kayıt işlemini gerçekleştirmek. Bunun hemen ardından sunduğu arama motoru sayesinde gireceğiniz bilgiler doğrultusunda en uygun şirketi bulan Taşı24, hızlı bir şekilde ev taşıma işlemenizi başlatır. İstanbul’un her yerinde hizmet veren en iyi ev taşıma şirketleri ile sizi buluşturan bu program, Göztepe evden eve nakliye firmaları ile de her saat hizmet vermektedir.

 


Göztepe Ofis TaşımaEv taşıma işlemi kadar önemli olan ofis taşıma, özenle yapılması gereken bir işlemdir. Taşı24 bu konuda da size A kalite hizmet sunar. Aradığın kriterlere en uygun ofis taşıma şirketini bulan bu program, ofis eşyalarınızı ve malzemelerinizi hasarsız ve kayıpsız şekilde dilediğin yere taşınmasını sağlar. Profesyonel ekipler eşliğinde bu işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olan Taşı24, Megakur nakliyat gibi bu işin ehli firmalar ile çalışır. Bunun sonucunda, ofis taşıma işlemin sorunsuz bir şekilde hallolur.Göztepe Mağazadan Eşya ve Yük TaşımaMağazalardan yapılan eşya ve yük taşıma müşteriler için zahmetli bir iş gibi gözükmektedir. Ancak Taşı24 programı ile gerçekleştireceğiniz işlemler sonucunda artık bu iş gayet basit bir şekilde halledilebiliyor. Çünkü Taşı24 size en uygun mağazadan eşya ve yük taşıma şirketini bulabiliyor. Böylece, mağazadan eşya ve yük taşıma işlemi zor ve zahmetli bir işlem olmaktan çıkıyor. Megakur gibi profesyonel ve işin ehli firmaları sizin için bulan Taşı24 ile taşınma işlemi basit ve güvenli bir hal alıyor.

 


Göztepe Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadar?Müşteri memnuniyeti bir şirketin en önemli prensiplerinden biridir. Bunun farkında olan Taşı24, size en iyi hizmeti sunmak için Göztepe nakliyat fiyatını uygun bir biçimde bulur. Bütçene en uygun nakliyat şirketlerine kısa zaman içinde ulaşmanı sağlayan ve nakliyat işlemlerinizi en iyi şekilde hasarsız yapmanıza yardımcı olan bu program ile taşınma işleminizi gerçekleştirmek artık çok kolay. Taşı24 adresinin tarifeler bölümüne gidip en uygun modeli seçebilirsin.Göztepe Uygun Fiyatlı Nakliye HizmetiYurtiçi nakliye işlemleri için en uygun ve profesyonel ekipleri sizlerle buluşturan Taşı24, son teknoloji bir taşıma uygulamasıdır. Göztepe dahil İstanbul’un her bölgesindeki taşıma ve nakliye firmalarını uygun fiyattan sizin için bulan bu uygulama, hasarsız ve kayıpsız bir şekilde işlemlerini gerçekleştirir. Yapacağın arama kriterlerine uygun en iyi firmayı kısa bir süre içinde kapınıza getiren Taşı24 ile kolayca nakliye işlemlerini yapabilirsin Taşınma sürecini dikkatlice takip eder ve işlem bitene kadar takipte kalır.

Karşında Taşı24

Ne zaman, nerede nakliyata ihtiyacın olursa
Taşı24 anında yanında.

7/24 Taşıyoruz

Sen neyi, ne zaman taşımak istersen anında taşıyoruz.

Eşyaların Güvende

Taşıdığımız eşyaları sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Uygun Fiyat

Taşıma fiyatını anında öğrenebilir, ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsin.

Biz Hep Buradayız

Ne zaman yardıma ihtiyacın olursa müşteri hizmetlerimizle buradayız.

Canlı Takip

Taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirsin.

Profesyonel Ekipler

Alanında uzman kişilerden oluşan ekiplerden kaliteli hizmet alırsın.

Sürpriz Yok

Taşıma fiyatını sabitliyor. Sürpriz fiyatla karşılaşmanı engelliyoruz.

Ek Hizmetler

Taşınırken hayatını kolaylaştıracak ek hizmetlerden dilediğini seçebilirsin.

FORMU DOLDURUN, HEMEN ARAYALIM!

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

Hemen Gönder
Kullanıcı Yorumları
Sen Nereye Eşyaların Hemen Oraya
Özgür Özen
Taşı24 Kullanıcısı
"İnternetten güvenilir nakliye firmalarını nereden bulurum derken Taşı24 firmasıyla karşılaştım. Mobil uygulamaya üye oldum ve gereksinimlerimi girdim. Yarım saat içerisinde nakliyeci kapıma geldi ve profesyonel bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum."