İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması - Taşı24

İstanbul evden eve nakliyat firmaları kendi çalışma alanlarına ve kalitelerine göre değişiklikler göstermektedir. Evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken çeşitli yöntemler uygulanabilir. Asansörlü taşıma yöntemi çokça tercih edilen yöntemdir. Eşyalarının hasar görmemesine özen veren müşteriler genellikle bu yöntemi tercih ederler. Merdivenden eşyayı indirmek asansör ile indirmekten daha fazla tehlike taşıyabilir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları kalitelerinde çeşitlilik göstermelerinin yanı sıra fiyatlandırmalar konusunda da çeşitlilik göstermektedirler. İstanbul nakliye firmaları arasından seçim yapmak gerekirse müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı yöntemler mevcut olabiliyor. Güvenilir bir firma seçmek müşterilerin mağduriyet yaşamaması açısından büyük bir önem taşır. Sigortalı ve garantili nakliyat hizmetini müşterilere sunan firmalar her zaman daha kalitelidir. Kurumsal nakliyat firmalarını tercih etmek müşteriler açısından daha güven verici olmaktadır. Herhangi bir durumda oluşacak hasarlarda sigorta güvencesi önemli bir detaydır. İstanbul evden eve nakliyat firması arayan kişilerin araştırmalarını dikkatli bir şekilde yapması önerilir.

Taşı24 ile İstanbul Nakliye ve Taşıma İşlemlerinizi Hızlıca Tamamlayın

Taşı24, müşterilerine hizmet verebilmek için gece gündüz çalışmalarına ve kendisini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerine sağlanan pek çok avantaj ile birlikte uzman kişiler dahilinde taşıma hizmetleri gerçekleştirilir. Sigortalı bir şekilde naliyat işlemleri gerçekleştirilir. Bunlar sayesinde müşterilerin hakları korumuş olur. Tüm nakliye işlemleri için Taşı24, 24 saat boyunca yardımcı olmak için müşterileri ile birliktedir. Tüm nakliyat firmaları arasında öncü olan Taşı24 adlı firması, nitelikli ve kurumsal bir biçimde, uzman çalışma arkadaşları ile birlikte hizmet vermeye devam eder. İstanbul evden eve taşıma işlemleri gerçekleştirilirken her zaman müşterilerinin yanındadır. Gerekli olan bütün ekipmanlar hizmete sunulur. Eşyalar antibakteriyel ambalajlanma sistemi ile birlikte eşya sahibinin görebileceği şekilde paketlenir. Düzenli bir şekilde araçlara aktarılır. Nakliyat sektörüne yeni bir ses getiren Taşı24, taşınması gereken her çeşitten eşyayı dilenilen konuma hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaya yardım eder. Yeni nesil taşımacılık hizmetini müşterilerine sunar. Ev ve ofis taşınmasının yanı sıra market alışverişlerinde de taşıma yardımı sunacak araçlara sahiptir. Bu hizmetlerden yararlanırken canlı bir şekilde araçlar da izlenebilir ve böylece takip süreci kolaylaştırılır. Müşteri hizmetleri 7/24 ulaşılabilir haldedir. Taşınma öncesinde, taşınma anında ve taşınma sonrasında müşterilere yardım sunmak için çalışırlar.

İstanbul Ev Taşıma ve Nakliye Hizmeti


İstanbul Ev Taşıma Süreci Nasıldır?


 

Ev taşıma süreci çoğu zaman sancılı bir süreç gibi görünebilir. İstanbul ev taşıma süreci boyunca yapılacak ve dikkat edilecek bazı unsurlar vardır. Uygun bir nakliye firması seçildikten sonra taşıma sürecine doğru yol alma işlemleri başlatılmış olur. En uygun fiyat veren nakliye firması ile çalışmalara başlamak yerine kaliteli bir nakliye firması ile çalışmaları yürütmek son derece önemlidir. İşinde uzman kişiler ile çalışmaların yapılması çok önemlidir. 


Sorunsuz bir taşıma süreci için ev taşıma süresinin net olarak belirlenmesi gerekir. Nakliye firmaları da bunlara uygun olarak randevular gerçekleştirir ve böylece her iki tarafın da işi kolaylaşmış olur. Eşyaların kategorilenmesi de bu noktada önem taşır. Süre belirlendikten sonra nakliye aracına verilecek olan eşyaların kategorilere ayrılması gerekir. Nakliyeciler her eşyayı aynı yere koyarak değil, bunun yerine genellikle kapalı kasalar halinde ayrıştırarak taşımayı tercih ederler. Bu süreçte herkesin işinin kolaylaşması açısından kategorilendirmek önemli bir noktadır. 


Nakliye firmaları taşımaların yanı sıra ev taşıma sürecinde ek hizmetleri de müşterilerine sunar. Mobilyaların sökülmesi gereken yerden çıkarılması ve daha hassas kutulara yerleştirilmesi konusunda nakliye firmaları ile iletişime geçilmesi gerekir. Bunlar genelde ek hizmetleri de beraberinde getirir ve özel olarak belirtilmesi gerekir. 


Ev taşıma sürecinde gereken süre ortalama 8 saattir.. Firmanın hızına göre bu süreler değişiklik gösterebilir. Şehirler arası nakliye işlemlerinde bu süre tabii ki daha da artacaktır. Bazen 2 gün bazen daha fazla süre ile taşıma işlemleri gerçekleştirilir. 


Bu ve bunun gibi aşamalara dikkat edildiği sürece nakliye firmalarının ve alıcıların işleri kolaylaşacaktır. Nakliye firmaları seçilirken bu gibi konularda dikkat edilmesi gerekir. Firma seçerken doğru araştırmalar yaptıktan sonra en güvenilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun firmayı seçmeniz sizler için önemlidir. İstanbul Şehir İçi Nakliyat Ne Kadar Sürer?


 

İstanbul şehir içerisinde nakliyat ne kadar sürer, ne kadar süre ile tamamlanır gibi sorular en çok merak edilen sorular arasındadır. Taşıma işlemleri genel anlamda verilen adrese göre değişiklik göstermektedir. İstanbul bilinen üzere büyük bir şehir ve bir uçtan bir uca bir taşıma gerektiren işler varsa uzun bir süre ile taşıma işlemi gerçekleşecektir. 


Taşıma işlemleri gerçekleşirken eşyaları ambalajlara yükleme süreci firmadan firmaya göre farklılık göstermektedir. Genel olarak 2-3 saate kadar bu işlemler tamamlanır ve eşyalar kamyonlara aktarmış olur. Bir yerden bir yere taşıma süresini de dahil edersek bu süreye ek olarak 2-3 saat daha eklenebilir. Bu eklenen süreler adresten adrese göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Şehir İçi Nakliyat Neleri Kapsar?


 

İstanbul şehir içi nakliyat neler kapsar sorusunu merak edenler için maddeler halinde açıklamalar yapacağız. Öncelikle şehir içi nakliyatta müşterinin isteğine göre tüm eşyaların ambalajlanması, araçlara yüklenmesi ve montajlanması durumları mevcuttur. Genel olarak tüm firmalarda şehir içi nakliyatta fiyatlar belirlenirken de bu maddeler göz önünde bulundurulur. Bunların haricinde bir isteği olan müşterilerin firmalara bildirmesini söylememiz mümkündür. 


Müşteriler öncelikle firma ile iletişime geçerken kaç adet ne türden eşyalar olduğunu onlara belirtirler. Bunun sonucunda eşya sayısı kadar bir ambalajlanma yapılır. Ambalajlanma eşyaların zarar görmemesi için çok önemli bir maddedir. Eşyaların ambalajlanması şehir içi nakliyat işlemlerinde genelde bütün firmalarda bulunan bir maddedir ve ayrı bir ücret talep edilmez. Eşyaların ambalajlanması sonrasında araca yüklenmesi de çok önemli bir maddedir. Eşyaların boşaltılması da şehir içi nakliyat işlemlerinin arasındadır. Yüklenilen eşyalar yeni bir adrese boşaltılır. Eşyaların yerleştirilmesi de şehir içi nakliyat işlemleri arasında yer alabilir.Çalışılan firma ile iletişime geçerek bu konuda hakkında bilgi alınması gerekir. Bunun sonucunda eşyalarınız istediğiniz yere yerleştirilir. İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti Neleri İçerir?Evleri çok yüksekte olan kişiler genellikle asansörlü nakliyat hizmeti almak isterler. İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti neleri içerir sorusunu merak eden kişiler için verilecek cevaplar şu şekildedir. Asansörlü nakliyat merdivenden tüm eşyaları tek tek indirmenin yerine asansör ile birlikte indirme yöntemidir. Bu yöntem zamandan tasarruf ve eşyaların hasar görmesini azaltmak için çokça tercih edilen bir yöntemdir. 


Asansörlü nakliyat hizmetinde, hizmet verilecek binanın asansörlü nakliyata uygun olması gerekir. Araç binaya yaklaşamaz bir durumda ise evin konumu dolayısıyla böyle bir çalışma gerçekleştirilemez. Asansörlü nakliyat hizmeti gerçekleştirilirken daha az ekip ile çalışılır ve bunun sonucunda fiyat da düşecektir. Asansörlü nakliyat işlemi çokça tercih edilen ve en güvenli sayılabilecek hizmetlerden birisidir. 


Asansörlü nakliye işlemleri firma açısından güvenli bir şekilde taşımanın kanıtıdır. Çok katlı binalardan kolay bir biçimde taşınmanın en etkili yolu asansörlü taşıma sistemidir.İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadardır?


 

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları evden eve değişiklik gösterebilir. 1+1 , 2+1, 3+1 gibi metrekareye göre fiyatlandırmalar çeşitlenecektir. Ev ne kadar küçükse eşyalar da o kadar azalacaktır. Bunlar haricinde fiyatlandırmalar evin kat sayısına göre de değişebilir. 


Taşınılacak ev eşyalarına uygun bir şekilde araç seçimi yapılır. Araç seçimlerinde de fiyatlar değişecektir çünkü eşyaların da miktarı bu şekilde değişmiş olacaktır. Bunlara bağlı olarak evden eve nakliyat fiyatları da belirlenecektir. Nakliye fiyatlarını öğrenmek için seçilen firma ile iletişime geçilmesi gerekiyor. 


İstanbul evden eve nakliyat fiyatları genel anlamda firmadan firmaya göre değişiklik gösterse de uygun fiyatlı firmaları takip etmek ve bulmak elbette ki mümkündür. Kaliteli bir firma ile çalışmak ücretten daha önce gelmelidir çünkü eşyalarınızın güvenliği daha önemlidir. İstanbul’da Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmeti Nasıl Alınır?


 

Kişiler evlerini taşımak istediklerinde mutlaka firma araştırması yapmalıdır. İstanbul’da uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti nasıl alınır adı altında araştırmalar yapan çok kişi mevcuttur. Uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunan firmalar da buna karşılık olarak çok fazla bulunmaktadır. Bazen uzun araştırmalar sonucunda kendi bütçenize uygun olan firmalarla tanışmanız mümkündür. Bazen de kısacık bir araştırmanın sonucunda kendinize en uygun olan firmayı karşınızda bulabilirsiniz. Kaliteli araştırmalar yapmak bu anlamda oldukça önemlidir. 


Uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti almak isteyen kişiler öncelikle doğru fiyatlandırmalardan haberdar olmalıdır. Doğru fiyatlandırmadan faydalanmak için firmaya evin kat sayısı, taşınacak eşya sayısı gibi konular hakkında doğru bilgileri vermek gerekir. Fiyatta tasarruf yapmak isteyen kişiler eşyalarının bazılarını kendileri kolileyebilir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri Nelerdir?İstanbul’da evden eve nakliyat firmalarının hizmet bölgeleri ilin her bölgesine dağılmış bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konu için tek bir bölgeden bahsetmek mümkün değildir çünkü her bölgenin kendine ait evlere yakınlık gösterecek bir firması vardır ve o bölgedeki kişilere hizmet verir. İstanbul evden eve hizmet bölgeleri maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir: 


Karşında Taşı24

Ne zaman, nerede nakliyata ihtiyacın olursa
Taşı24 anında yanında.

7/24 Taşıyoruz

Sen neyi, ne zaman taşımak istersen anında taşıyoruz.

Eşyaların Güvende

Taşıdığımız eşyaları sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Uygun Fiyat

Taşıma fiyatını anında öğrenebilir, ödemeyi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsin.

Biz Hep Buradayız

Ne zaman yardıma ihtiyacın olursa müşteri hizmetlerimizle buradayız.

Canlı Takip

Taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirsin.

Profesyonel Ekipler

Alanında uzman kişilerden oluşan ekiplerden kaliteli hizmet alırsın.

Sürpriz Yok

Taşıma fiyatını sabitliyor. Sürpriz fiyatla karşılaşmanı engelliyoruz.

Ek Hizmetler

Taşınırken hayatını kolaylaştıracak ek hizmetlerden dilediğini seçebilirsin.

FORMU DOLDURUN, HEMEN ARAYALIM!

Nakliyat için araç seçimini yap,
Taşı24 anında kapına gelsin.

Hemen Gönder
Kullanıcı Yorumları
Sen Nereye Eşyaların Hemen Oraya
Özgür Özen
Taşı24 Kullanıcısı
"İnternetten güvenilir nakliye firmalarını nereden bulurum derken Taşı24 firmasıyla karşılaştım. Mobil uygulamaya üye oldum ve gereksinimlerimi girdim. Yarım saat içerisinde nakliyeci kapıma geldi ve profesyonel bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum."